Automatové osazování SMD součástek

Automatová osazovací linka - Automatové Osazování SMD

Naše služby v oblasti výroby elektroniky se zaměřují zejména na automatové osazování SMD součástek. Vlastníme vysoce kvalitní a velmi flexibilní automatovou linku, která byla již zpočátku pořizována s tím, aby pokryla co nejširší spektrum požadavků našich zákazníků. Celá automatová linka je navržena tak, aby umožňovala osadit desky plošných spojů až do rozměru 457x508 milimetrů, nejmenší rozměr jednotlivých desek (v případě, že desky nemohou být v přířezu) je 51x51 milimetrů (možnost osazení desky/panelu o rozměrech menších než 75x75 milimetrů je nutno předem zkonzultovat).

Pro nátisk pasty používáme automatický sítotisk, který obsahuje automatickou kontrolu nátisku pasty a přispívá tak vysokou měrou ke kvalitě a opakovatelnosti celého procesu osazení. Pro menší série, nebo atypické výroby máme možnost využít ruční sítotisk, případně dispenzer pasty pro prototypové série.

Jelikož pro kvalitní zapájení součástek je nutné dodržet i přesně definovaný teplotní profil při procesu pájení, je součástí linky i kvalitní reflow pec, kterou při složitějších výrobách kalibrujeme tak, aby bylo pájení co nejspolehlivější. Navíc je pec vybavena středovou podporou proto, aby nedocházelo k průhybu velkých desek plošných spojů při průchodu pecí.

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás s poptávkou, rádi Vám vypracujeme nabídku.