Velkoplošné LED obrazovky

LED obrazovka

Naše firma vyvinula a mnoho let vyrábí řídící elektroniku pro velkoplošné LED obrazovky. Naše obrazovky jsou plně srovnatelné se špičkovými světovými výrobci LED obrazovek a máme desítky instalací v čechách i v zahraničí. Vývoj řídící elektroniky i ovládácího software pochopitelně v naší firmě dále pokračuje, takže nepřestáváme vyvíjet nové a lepší funkce, z nichž některé lze aplikovat i do našich dříve vyrobených obrazovek, neboť již při návrhu klademe důraz na možný budoucí upgrade.

Využití LED obrazovek

Naše obrazovky mají široké možnosti uplatnění. Pevné instalace, obvykle umístěné na vnější fasádě budov nebo na stojanu jako klasický billboard lze použít jako obrazovky pro zobrazování reklamních spotů nebo počítačové grafiky. Mobilní verze, sestavená z modulů přímo na místě projekce pak většinou slouží pro zobrazování živého video obrazu při přímých přenosech na náměstích nebo koncertech. Ve sportovních halách se pak často používají obrazové kostky, které slouží k zobrazování právě probíhajících sportovních či kulturních akcí, k zobrazování skore, nebo třeba reklamy o přestávce.

Důraz na kvalitu a široké možnosti

Systém obrazovek je řešen velice modulárně, takže umožňuje sestavit libovolný tvar obrazovky, takže se nemusíte omezovat pouze na různé obdélníky, můžete popustit uzdu své fantazii a vytvořit libovolnou velikost či tvar obrazovky, případně obrazovku ohnout do různých oblouků.

Obrazovky poskytují obraz se širokou škálou barev (až 281 biliónů různých barevných odstínů), který je zcela stabilní a je jej můžete snímat jak rychlými kamerami, tak fotoaparáty i na velmi krátké časy bez jakékoliv ztráty věrnosti obrazu.

Naše obrazovky mohou obsahovat diagnostické moduly, které spolu s dohledovým systémem umožňují sledovat aktivitu jednotlivých obrazovek, zaznamenávat jejich provoz a hlásit případné problémy či poruchy.

Množství referencí

Naše LED obrazovky můžete potkat již na mnoha desítkách instalací velkoplošných LED obrazovek jak v České Republice, tak i v zahraničí. Fotografie vybraných instalací si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mezi instalace našich LED obrazovek mimo jiné patří:

 • Most - budova magistrátu
 • Sokolov - náměstí Budovatelů
 • Bratislava - sportovní stadion Slovan (kostka)
 • Brno - hotel International
 • Bratislava - sportovní stadion Pasienky (dle našich informací největší obrazovka na Slovensku)
 • Praha - obchodní centrum Palladium
 • Praha - obchodní centrum Kotva
 • Skalica - sportovní stadion (kostka)
 • Praha - obchodní centrum CČM
 • Cheb - sloupy veřejného osvětlení
 • Několik modulárních obrazovek sloužící k různým televizním přenosům a koncertům
 • A mnoho dalších

Realizace LED obrazovek

Jelikož se naše firma zabývá převážně výrobou elektroniky, spolupracujeme s firmou E-Profit a.s, která umí zajistit návrh a výrobu mechaniky, projekci, realizaci a následný servis obrazovek. Můžeme tak pro Vás zajistit kompletní instalaci "na klíč" a protože LED obrazovky přímo vyrábíme, můžeme vyjít vstříc Vašim individuálním požadavkům a přáním.

Zaujaly Vás naše obrazovky? Máte nějaké další upřesňující dotazy, případně byste měli zájem o vypracování konkrétní nabídky? Kontaktujte nás.