Nákup součástek

Elektronické součástky

Pro výrobu Vašich zařízení můžeme zajistit nákup součástek u kvalitních a ověřených dodavatelů. Jelikož součástky nakupujeme již poměrně dlouho, máme vcelku rozsáhlou databázi dodavatelů, u kterých známe jak jsou schopni řešit objednávky malých i velkých množství, jak se staví k reklamacím i jak spolehlivě plní termíny a ceny u jednotlivých dodávek.

Pokud si u nás zadáte výrobu Vašich zařízení, je samozřemě možné, abyste nám spolu s objednávkou dodali i své vlastní součástky pro osazení. Takové součástky jsou při předání jednoznačně označeny a uvedeny v našem informačním systému jako zákaznické součástky určené pouze pro výrobu Vašich zařízení. V případě, že se součástky nespotřebují na danou výrobu, můžeme Vám zbylé předat spolu s vyrobenými zařízeními, případně je u nás uskladnit pro další Vaše výroby, záleží na Vašem přání.

Je samozřejmě možné zařídit i pouze částečný nákup součástek - některé si dodáte sami a zbylé za Vás zařídíme my. Často se tak děje v případě běžných součástek typu rezistory a kondenzátory.

Pokud máte zájem o to, abychom Vám zařídili nákup součástek, kontaktujte nás.